Google Plus Twitter Facebook
wOyunlar
League of Angels III [SOI] Many GEOs

Rail Nation Ücretsiz Tren Strateji Oyunu

Guardians of Ember [SOI] TR
Rail Nation Ücretsiz Tren Strateji Oyunu
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1.000.004 oylar, ort: 0,00 üzeri 5)
Loading...

OYUN BİLGİLERİ

Oynanma: 132 Kez
Eklenme: 21 Ocak 2018
Orjinal Adı:
Kategori: Tren Oyunları

OYUN AÇIKLAMASI

Almanya’dan Bright Future tarafından geliştirilen yeni demiryolu oyunu şimdi tüm Türkçe konuşan oyuncularına açılıyor. Rail Nation, demiryolu şirketi yönettiğiniz bir strateji oyunudur. Rail Nation ismindeki tarayıcı oyununda bir demiryolu şirketini yönetiyorsunuz, ama işiniz çok da kolay değil.

 

Trenler insanları hep büyülemiştir – dünyada milyonlarca meraklı boş zamanlarını tren yolları, lokomotifler ve onların takip ettikleri rotalarla ilgili her şeye olan bu meraklarının peşinde geçiriyor. Şu anda İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Flemenkçe, Portekizce, Danca, İsveççe, Norveççe, Rusça, Yunanca ve TÜRKÇE dillerinde mevcut olan oyun gelecekte başka dillerde de oynanabilecek.

Travian Games’in yeni oyunu Rail Nation sizi trenlerin etkileyici dünyasına davet ediyor. Tarayıcı üzerinden yükleme yapmadan oynayabildiğiniz oyunda şehrinizdeki trenlerin üst düzey yöneticisi konumundasınız. Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Rail Nation’da yaptığınız teslimatlar ve başarılı transfer işlemlerinden para kazanarak tren hattınızı geliştirmeye çalışıyorsunuz.

OYUN ETİKETLERİ
, , , ,

YORUMLAR

YENİ OYUNLAR